غیر فعال کردن آنتی ویروس نود 32 ورژن 11

 

 

 

چند آنتی ویروس در ایران از جمله  آنتی ویروس نود 32  ، آنتی ویروس  کاسپراسکی ، اوست ،  اویرا و بیت دیفندر  یشترین آمار بازدید ، خرید و نصب را داشته اند  . در بعضی مواقع پیش می آید که آنتی ویروس  نصب شده روی سیستم خود را باید برای مدتی غیر فعال کنیم  که این مدت زمان ، بستگی به هدف کاری ما دارد  . باید در نظر داشت باشیم  که روش غیر فعال کردن آنتی ویروس ها با ورژن های مختلف با هم فرق دارد .  به صورت پیش فرض کاربران معمولی نمی دانند که چگونه یک آنتی ویروس باید به صورت موقت غیر فعال شود . حال شاید برای شما این سوال ذهن شما را درگیر کند  که چه مواقعی  لازم است که آنتی ویروس نصب شده روی سیستم خود را غیر فعال کنیم ؟ باید گفت که در بعضی از مواقعی که فعال بودن آنتی ویروس باعث  افت سرعت اینترنت شما  می شود نیاز دارید آنتی ویروس را برای یک بازه زمانی خاص  ، بسته به نوع هدف غیر فعال کنید .  گاهی  هم اوقات آنتی ویروس ها در هنگام بازی های کامپیوتری و یا پچ کردن نرم افزار ها شما را دچار مشکل خواهند کرد و باید آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید . که در این مواقع بهتر است برای بالا بردن عملکرد سیستم خود و بهبود سرعت اینترنت  آنتی ویروس  ها در یک زمان مشخص شده غیر فعال کنید

در این مقاله قصد داریم نحوه غیر فعال کردن آنتی ویروس ها را آموزش دهیم

1-برای غیر فعال کردن آنتی ویروس nod 32  ورژن11 ابتدا  با کلیک بر روی آیکون آنتی ویروس وارد نرم افزار بشوید .

 

 

p1

 

 

2-سپس به تنظیمات  Setup  بروید و بعد از آن برگزینه  Computer protection  را انتخاب کنید .

 

 

p2

 

 

 

3-بعد از آن بر روی گزینه Pause Antivirus and antispyware protection کلیک کنید .

 

 

p3

 

 

4-در مرحله آخر  مدت زمانی را که می خواهید آنتی ویروس غیر فعال  بماند را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Apply برای تایید و غیر فعال سازی نهایی کلیک کنید .

 

 

p4

 

 

5-بعد طی مراحل فوق میبینید که آیکون قرمز رنگ شده و  آنتی ویروس شما غیر فعال شده است. ولی باید  توجه کنید که بعد از انجام کارتان حتما آنتی ویروس را فعال کنید و برای این کار کافیست نرم افزار را باز نموده  و بر روی Enable protection کلیک کنید . در آخر میبینید که آیکون نرم افزار به رنگ سبز در آمده است .

 

 

p66

 

 

 

لایسنس آنتی ویروس NOD32